86 kilogramu turnīrā Armands Zvirbulis pirmajā kārtā tikās ar salīdzinoši pateicīgu pretinieku - četrus gadus jaunākais austrietis Dominiks Klauss Peterss līdz šim nebija izcēlies ar labiem rezultātiem. Pirmajā periodā latvietis ieguva četru punktu pārsvaru, bet otrajā periodā noformēja priekšlaicīgai uzvarai nepieciešamo pārsvaru (0:10), šī cīna beidzās pēc 5:24 minūtēm.

Astotdaļfinālā pretinieks bija krietni nopietnāks - latvieša vienaudzis Ištvans Verebs (Ungārija) nekotējās starp favorītiem, tomēr viņa kontā ir bronza gan Eiropas čempionātā (2014), gan pasaules meistarsacīkstēs (2013). Pirmo periodu mūsējais noslēdza ar minimālu deficītu (1:2), un arī otrajā periodā pretinieks bija nedaudz labāks, līdz ar to tika piedzīvots zaudējums (2:5). Vēl bija neliela cerība, ka ungārs varētu pamanīties tikt finālā, tādējādi dodot iespēju cīnīties bronzas turnīrā. Zvirbuļa pāridarītājs pārliecinoši zaudēja jau ceturtdaļfinālā, līdz ar to mūsu cīkstonim sacensības ir noslēgušās.

125 kilogramu turnīrā brīvās cīņas smagsvars Dmitrijs Mihailovs pirmajā mačā piekāpās grieķim Joanim Arzomanidim (0:7) un netika astotdaļfinālā.

Daiļlēkšanā no 1m tramplīna šodien priekšsacīkstēs startēja Latvijas pārstāvis Georgs Peskiševs (14). Šo sacensību otrs jaunākais dalībnieks nopelnīja 300.85 punktus, par 15.10 atpaliekot no priekšpēdējās vietas. 30 dalībnieku konkurencē finālā tika 12 labākie, bija vajadzīgi vismaz 412.50 punkti. Kā jau ziņots, ūdens sporta veidos Eiropas spēlēs piedalās juniori.