Latvijas U-18 hokeja izlase piedzīvoja trešo zaudējumu Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē, piekāpjoties jaunajiem Olimpiskajiem sportistiem no Krievijas.

Latvija atzina Krievijas sportistu pārākumu ar 0:3 (0:0, 0:3, 0:0).

Kaut arī pirmais periods beidzās ar bezvārtu neizšķirtu, krievi pa Deiva Rolova sargātajiem vārtiem bija metuši jau 13 reizes, kamēr pretinieku vārtsargs bija traucēts vien divreiz.

Krievijas komanda vadībā izvirzījās 28.minūtē pēc Kirila Dolženkova metiena - 1:0.

Perioda vidū Latvijas izlases pretinieki 84 sekunžu laikā vēl divreiz iekaroja Rolova sargātos vārtus - 3:0 OSR vienības labā.

Pa Rolova vārtiem pretinieki meta 37 reizes, bet latvieši pa krievu vārtiem - astoņas.

Otrdienas vēlajā spēlē Baltkrievija papildlaikā ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) pieveica olimpiskie sportistus no Krievijas.

Turnīra tabulas vadībā ar septiņiem punktiem trijās spēlēs ir OSR komanda. Ar Trim punktiem divās cīņās seko Čehija un vienā - Somija. Baltkrievijai ir divi punkti vienā mačā, bet Latvija ir bez punktiem pēc trim zaudējumiem.

Latvija iepriekšējās spēlēs ar 1:5 piekāpās mājiniecei Somijai un ar 3:9 zaudēja Čehijai.

Oļega Sorokina vadītajai vienībai trešais mačs paredzēts trešdien, plkst.15.00, pret Krievijas vienaudžiem.

Bez Latvijas izlases hokeja sacensībās piedalās arī Krievijas, Čehijas, Somijas un Baltkrievijas valstsvienības, savukārt Šveices jaunie hokejisti no dalības turnīrā atteicās.

Izlases aizvada apļa turnīru, izspēlējot mačus katra ar katru.

Latvija Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā tiks pārstāvēta sešos sporta veidos. No 12. līdz 17.decembrim norisināsies hokeja turnīrs, bet 2022.gadā Vuokati notiks sacensības citos ziemas sporta veidos, kur Latviju kopskaitā varētu pārstāvēt 20 jaunie sportisti kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, daiļslidošanā un šorttrekā.

Jau ziņots, ka par delegācijas karognesēju Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā izvirzīts hokejists Rodžers Bukarts.