Rastorgujevs izcīna 14. vietu, fotofinišā triumfē Svensens

LETA
15:31, 18. februāris 0

Biatlonists Andrejs Rastorgujevs Soču Olimpiskajās spēlēs otrdien 15 kilometru masu starta sacensībās izcīnīja augsto 14. vietu, bet zelta godalgu finiša spurtā ieguva norvēģis Ēmils Hegle Svensens.

Pirmajā šaušanā guļus Rastorgujevs nepieļāva nevienu kļūdu, kas pirms otrās šaušanas ļāva ierindoties devītajā vietā, taču pēc otrās šaušanas viņam vienas pieļautas kļūdas dēļ vajadzēja slēpot vienu soda apli. Tomēr Latvijas biatlonista solis distancē bija ļoti ātrs, kas pirms trešās šaušanas, kura bija stāvus, ļāva pakāpties līdz pat septītajai vietai. Rastorgujevs arī šajā šaušanā pieļāva vienu kļūdu, izkrītot ārpus labāko desmitnieka.

Vēl pirms pēdējās šaušanas Latvijas labākais biatlonists pakāpās uz desmito pozīciju, no līderiem atpaliekot pusminūti. Pēdējā šaušanā Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu, kas atņēma cerības cīnīties par augstākajām vietām masu starta sacensībās.

Tikmēr fotofinišā uzvaru izcīnīja Ēmils Hegle Svensens no Norvēģijas, par mata tiesu apsteidzot francūzi Martēnu Furkadu, kurš iepriekš bija labākais iedzīšanā un individuālajā distancē.

Rastorgujevs no Svendsena atpalika par vienu minūti un 24 sekundēm.

Zīmīgi, ka pēc pirmās šaušanas, kurā Furkads pieļāva vienu kļūdu, Francijas sportists atkrita uz trešo desmitu, taču viņa solis trasē bija ļoti ātrs.

Tikmēr bronzu ieguva čehs Ondrejs Moravecs, kurš iepriekš izcīnīja sudrabu iedzīšanas sacensībās. Čehijas biatlonists uzvarētājam zaudēja 13,8 sekundes.

Ceturtajā vietā finišu sasniedza Slovēnijas pārstāvis Jakovs Faks, bet piektais bija krievs Jevgeņijs Garaņičevs.

Savukārt pieredzējušais norvēģis Ūle Einārs Bjērndālens šoreiz bija tikai 22.pozīcijā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem