Priedulēna: Soču trasē jābrauc maksimāli precīzi

LETA
12:47, 12. februāris 0

Soču Olimpiskajā trasē ir viegli finišēt, bet, lai iegūtu labu laiku, jābrauc maksimāli precīzi, pēc pēdējā oficiālā treniņbrauciena izteicās Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna.

Trešdien tika aizvadīts piektais un sestais treniņš pirms Soču Olimpiskajām spēlēm, tomēr tajos nepiedalījās lielākā daļa vadošo sportistu. Tas Priedulēnai noslēdzošajā treniņbraucienā pat ļāva uzrādīt otro rezultātu.

"Treniņu sākumā bija vieglāk, jo tad braucu uz sajūtām, bet, jo vairāk brauc, jo vairāk sāc domāt un dažreiz tas nospēlē par sliktu," pēc pēdējā treniņa izteicās Priedulēna. "Situācijas trasēs var būt dažādas, tāpēc citreiz labāk ir braukt uz sajūtām, nevis automātiski - ja zini, ka tur jāgriež, griez."

"Trase liekas viegli izbraucama, lai finišētu, bet laiku atrast ir grūti - šajā trasē jābrauc maksimāli precīzi, katra mazākā kustība dod savu mīnusu," teica skeletoniste. "Visu nedēļu cīnījos ar atslēgas vietām, piemēram, piekto virāžu, septīto, devīto, vienpadsmito."

"Daudz man palīdz brāļi Dukuri, kuri izbraukā dažādus variantus un tad iesaka man, kā arī palabo kļūdas," stāstīja sportiste. "Arī es cenšos palīdzēt viņiem, cik varu, piemēram, filmējot."

"Ledus trasē tiešām ir ātrs - tas kļuvis par divām sekundēm ātrāks nekā tad, kad atbraucām," secināja Priedulēna, kura ar skeletonu sākusi nodarboties vien pirms četriem gadiem.

Pirmie divi braucieni sacensībās risināsies ceturtdien, bet vīru skeletona sacensības, kurās galvenie favorīti būs Latvijas brāļi Martins un Tomass Dukuri, sāksies piektdien.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem