SOK prezidents Sočos dzīvos sportistu Olimpiskajā ciematā

Gundars Galkins, BNS
10:16, 10. decembris 0

Organizatori iepriekš rēķinājās, ka Bahs un citi SOK biedri Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs dzīvos viesnīcā "Radisson Blu" netālu no Olimpiskā ciemata.

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos izvēlējās dzīvot sportistu Olimpiskajā ciematā, atsakoties no izmitināšanas pieczvaigžņu viesnīcā, pirmdien vēstīja "Suddeutsche Zeitung". Bahs ļoti augstu vērtē dzīves apstākļus Olimpiskajā ciematā, tādēļ citu mītnes vietu nevēlas.

"Esmu sev pasūtinājis numuru Olimpiskajā ciematā," Bahu citēja Vācijas avīze. "Istabas tur dažos aspektos ir pat labākas nekā viesnīcas apartamentos. Sportistiem apstākļi ir lieliski un Olimpiskais ciemats ir augstākā līmeņa kvalitātē," teica SOK prezidents.

Organizatori iepriekš rēķinājās, ka Bahs un citi SOK biedri Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs dzīvos viesnīcā "Radisson Blu" netālu no Olimpiskā ciemata.

Bahs arī informēja, ka SOK plāno otrdien izsūtīt vēstuli nacionālajām Olimpiskajām komitejām, lai atgādinātu sportistiem atturēties no politiskas nostājas paušanas Soču Olimpiskajās spēlēs. SOK prezidents uzsvēra, ka sportisti Olimpiskajā ciematā vai jebkurā citā Olimpiskajā objektā nevēlas saskarties ar jebkādu politiski pretrunīgu jautājumu. Atlētiem tādējādi būs jāatturas arī no protestiem pret homoseksuāļu tiesību ierobežošanu Krievijā.

SOK vēstulē atgādinās Olimpiskās hartas 50. punktu, kas aizliedz Olimpiskajos objektos un citviet veikt politisku, reliģisku vai rasistisku propagandu. Soču ziemas Olimpiskās spēles risināsies no 7. līdz 23. februārim.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem