Vietējais ražotājs piegādās Olimpiskās komandas atpūtas un brīvā laika tērpus

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
12:47, 28. oktobris 0

Ir noslēgusies otrā no četrām iepirkuma procedūrām, kas paredz piegādāt tērpus Latvijas Olimpiskās komandas vajadzībām.

Par uzvarētāju ir pasludināts uzņēmums “OT Stils”.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) 14.oktobrī izsludināja iepirkuma procedūru “Par atpūtas un brīvā laika tērpu piegādi Latvijas Olimpiskās delegācijas vajadzībām ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos, 2014.gadā”. Līdz iesniegšanas termiņa beigām – 25.oktobrim LOK saņēma tikai viena pretendenta pieteikumu. Izskatot piedāvājumu, LOK Iepirkumu komisija secināja, ka tas atbilst visiem izvirzītajiem noteikumiem un prasībām, līdz ar to par uzvarētāju atzina “OT Stils” iesniegto pieteikumu.

“Ir prieks un gandarījums, ka ir pieteicies vismaz viens vietējais ražotājs, kas spēj piedāvāt iepirkuma procedūras nolikumam un specifikācijai atbilstošu produktu. Ceru, ka Natālijas Jansones dizainētie un “OT Stils” ražotie tērpi izcels Latvijas Olimpiskās komandas dalībniekus starp citiem sportistiem”, tā īsumā izsakās LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

“OT Stils”, divu mēnešu laikā no iepirkuma līguma noslēgšanas brīža, apņemas piegādāt 150 apģērbu komplektus, kas sastāv no vīriešu un sieviešu jakām, vīriešu un sieviešu džemperiem, biksēm, somām, cepurēm, cimdiem un šallēm. Kopējā līgumcena sastāda 18’645,90 LVL (bez PVN). “OT Stils” būs jāizgatavo tērpi pēc gatava LOK pasūtījuma un iepriekš izstrādātām modes mākslinieces Natālijas Jansones skicēm.

Šobrīd norisinās vēl divi iepirkuma konkursi, kas paredz iegādāties iesildīšanās un pārvietošanās apavus, kā arī sporta un iesildīšanās tērpus Latvijas Olimpiskās delegācijas vajadzībām. Abu konkursu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 1.novembris.

Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsors SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; Latvijas Olimpiskās komitejas sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un AS “Latvijas Dzelzceļš”; Latvijas Olimpiskās komitejas partneri – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, AS “airBaltic” un SIA “Inchcape Motors Latvia”. 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem