Latvijas faniem Sočos interesē hokejs un ledusrenes braucēji

Gundars Galkins, BNS / Mārtiņš Mālmeisters
16:48, 16. oktobris 0

Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs Latvijas līdzjutēji visvairāk iegādājas biļetes uz hokeju un ledusrenes sporta veidiem, pavēstīja oficiālais biļešu izplatīšanas uzņēmums "Cartan Tours".

Tāpat kā iepriekšējās Olimpiskajās spēlēs skatītāji kopumā visvairāk pieprasa biļetes uz daiļslidošanu, hokeju, snovbordu un ātrslidošanu. Latvijas līdzjutēji turpretim izvēlas galvenokārt hokeju, bobsleju, kamaniņu sportu un skeletonu. Hokeja faniem vairāk interesē savas valstsvienības cīņas Olimpiskajā grupu kārtā 12.februārī pret Šveici, 14.februārī pret Čehiju un 15.februārī pret Zviedriju.

Biļešu tirgotāji uzsvēra, ka ieejas kartes vēl var iegādāties uz visiem Latvijas līdzjutējus vairāk interesējošiem sporta veidiem. Skeletonā ir vienas no lētākajām biļetēm olimpiskajās spēlēs, jo vīriešu finālsacensību dienā skatītāji ieeju var nodrošināt par 29 dolāriem (15 latiem), turpretim Latvijas hokeja spēles apmeklējums maksās vismaz 166 dolārus.

"Cartan Tours" biļetes uz Soču sacensībām izplata kā Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) un Soču Olimpisko spēļu rīcības komitejas apstiprināta kompānija ar plašu pieredzi. Uzņēmumā uzsvēra, ka līdzjutēju interese par Soču biļetēm palielinājās pēc Olimpiskās lāpas stafetes sākuma.

Soču Olimpiskajās spēlēs līdzjutējiem gan jārēķinās, ka ar biļetes iegādi sacensību apmeklēšanai vēl nepietiks. Vēl būs jāsaņem skatītāja pase - to piešķirs personām, pret kuru klātbūtni nebūs iebildumu Krievijas drošības iestādēm.

No 7. līdz 23.februārim Sočos startēs vismaz 3000 sportistu, kuri sacentīsies 15 sporta veidos un sadalīs 98 medaļu komplektus. Latvijas Olimpiskajā komitejā uzskata, ka Latviju pārstāvēs vairāk kā 50 sportistu, kuru vidū būs arī hokeja valstsvienība.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem