Latviju Soču Olimpiādē pārstāvēs deviņi kamaniņu braucēji

LETA
10:29, 16. decembris 0

Latviju Sočos varēs pārstāvēt deviņi no desmit sportistiem, kuri šīs sezonas Pasaules kausā uzsāka cīņu par ceļazīmēm.

Latviju nākamā gada Soču ziemas Olimpisko spēļu kamaniņu braukšanas sacensībās pārstāvēs deviņi sportisti, oficiāli apstiprinājies pēc ASV trasē Pārksitijā notikušā Pasaules kausa sezonas piektā posma.

Olimpiskajās spēlēs startēs vīri Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks un Kristaps Mauriņš, dāmas Ulla Zirne un Elīza Tīruma, kā arī divnieku ekipāžas Andris Šics/Juris Šics un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.

Tāpat Latvija Olimpiādes kamaniņu sporta sacensībās būs pārstāvēta komandu stafetē.

Pēc pieciem Pasaules kausa izcīņas posmiem kopvērtējumā Rubenis, Mauriņš un Kivlenieks atrodas otrā desmita beigās, sievietēm Tīruma ieņem 12.vietu, kamēr Zirne ir 23.pozīcijā, bet divniekos brāļiem Šiciem un Gudramovičam/Kalniņam attiecīgi astotā un 13.vieta.

Vietu Olimpiskajās spēlēs nav spējis iegūt Artūrs Dārznieks. Savukārt 18 gadus vecā Zirne, visticamāk, būs jaunākā Latvijas delegācijas sportiste un jaunākā kamaniņu braucēja Sočos.

Turpinājumā pēc gadu mijas pasaules labākie kamaniņu braucēji tiksies arī Kēnigzē, Oberhofā un Altenbergā, bet 25. un 26.janvārī Pasaules kausa noslēdzošais, devītais, posms, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts, risināsies Siguldā.

Citos Olimpiādes sporta veidos ceļazīmes līdz šim nodrošinājuši arī ātrslidotājs Haralds Silovs, šorttreka slidotājs Roberto Puķītis un Latvijas vīriešu hokeja izlase. Tāpat Latvijai pienākas pa vienai vietai vīriešu un sieviešu biatlona sacensībās.

Citos sporta veidos Olimpiskā atlase turpinās.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem