Brāļiem Dukuriem vietas ārpus labāko trijnieka pēdējos treniņos

LETA
14:39, 12. februāris 0

Martins un Tomass Dukuri arī trešdien bija starp līderiem oficiālajos treniņbraucienos, tomēr šoreiz palika ārpus labāko trijnieka.

Piektajā treniņbraucienā no latviešiem labākais bija Tomass Dukurs, kurš uzrādīja ceturto labāko laiku, uzvarētājam Aleksandram Tretjakovam no Krievijas zaudējot 0,49 sekundes. Vēl par 0,06 sekundēm atpalika Martins Dukurs, kurš bija sestais.

Savukārt sestajā - noslēdzošajā - braucienā labāko laiku uzrādīja amerikānis Metjū Entuāns, bet abi brāļi Dukuri uzrādīja dalītu ceturto laiku, viņam zaudējot 0,22 sekundes.

Abos trešdienas braucienos labāko trijniekā bija Tretjakovs, Entuāns un Aleksandrs Krekels no Vācijas.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, latvieši sacensības izlēmuši uzsākt ar trešo un ceturto starta numuru.

Pirmie divi starti Soču Olimpiādē vīru skeletonistiem paredzēti piektdien, bet trešais un ceturtais notiks dienu vēlāk. Savukārt dāmas braucienus aizvadīs ceturtdien un piektdien, uz starta izejot Leldei Priedulēnai.

Latvija olimpiskajās skeletona sacensībās debitēja 2002.gadā, kad uz Soltleiksitiju tika aizsūtīts tobrīd 20 gadus vecais Tomass, bet vēl pēc četriem gadiem Turīnā valsti pārstāvēja 21 gadu vecais Martins. Pēc šīm sacensībām sākās straujš skeletonistu progress, un uz 2010.gada Vankūveras Olimpiādi Martins jau ieradās kā galvenais favorīts. Tomēr viņam nācās piekāpties mājiniekam Džonam Montgomerijam, samierinoties ar sudrabu, bet Tomass ieguva ceturto vietu.

Kaut šīs sezonas sākums M.Dukuram nebija ļoti veiksmīgs, kopš Jaungada viņš uzvarēja visos piecos Pasaules kausa posmos, turklāt četrreiz otrais palika Tomass. Pēdējos piecos gados Martins ir kļuvis par Pasaules kausa ieguvēju un Eiropas čempionu, kā arī divās no trijām reizēm triumfējis pasaules čempionātā. Tikmēr Tomass pēdējās divās sezonās ieguvis otro vietu Pasaules kausā un pēdējos trijos gados kāpis uz Eiropas čempionāta goda pjedestāla.

Olimpiāde ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem