AIZKAVĒJAS SOČU ZIEMAS OLIMPISKO SPĒĻU BIĻEŠU TIRDZNIECĪBA

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
12:56, 12. marts 0

Soču ziemas Olimpisko spēļu oficiālais biļešu izplatītājs Latvijā „Cartan Tours” ir saskāries ar nelielām tehniskām grūtībām ieviešot savā lapā jauno „on-line” biļešu rezervācijas sistēmu, kas paredzēta lietotāju ērtību nodrošināšanai un vispārējai rezervācijas procesa optimizācijai.

Tehniskie sarežģījumi tuvākajā laikā tiks novērsti un biļešu rezervācijas sistēmas darbība tiks uzsākta normālā režīmā.

Pagaidām „Cartan Tours” atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz Soču biļešu pieprasījumus sūtīt uz jau iepriekš norādīto e-pastu  vai par tām interesēties pa tālruni +1-310-546-9662 (jāņem vērā laika zona GMT-7).

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sadarbība ar „Cartan Tours” aizsākās 2011.gadā, pirms Londonas Olimpiskajām spēlēm. „Cartan Tours” ir akceptēts Starptautiskās Olimpiskās komitejas (IOC) un tagad arī Soču ziemas Olimpisko spēļu orgkomitejas biļešu tirdzniecības partneris. Saņemot pozitīvas atsauksmes no IOC, LOK arī pirms Soču spēlēm nolēma sadarboties tieši ar šo kompāniju.

Katrai valstij tiek piešķirtas biļešu kvotas un par biļetēm ir jāveic priekšapmaksa, kā arī ir jāizpilda citas finansiālas saistības. Šajā gadījumā „Cartan Tours” to veic par saviem līdzekļiem un LOK par tām nav jāmaksā.

Katra Nacionālā Olimpiskā komiteja biļešu izplatīšanu uztic kādai noteiktai kompānijai. LOK gadījumā šī kompānija ir „Cartan Tours”, kam ir plaša pieredze sporta pasākumu, ieskaitot Olimpisko spēļu, biļešu tirdzniecībā. Iepriekšējā pozitīvā pieredze ar Londonas Olimpisko spēļu biļešu izplatīšanu, LOK liek domāt, ka tā arī būs šajā gadījumā.

„Cartan tours” pieņem biļešu pieprasījumus un interesenti (veicot priekšapmaksu) var pieteikties prioritātes rezervācijai. Ir jāņem vērā, ka joprojām nav zināmas biļešu kvotu apjoms, kas tiks piešķirtas Latvijas iedzīvotājiem. To lemj Soču Olimpisko spēļu organizētāji un viņi šīs biļetes vēl nevienai citai valstij, izņemot pašiem Krievijas iedzīvotājiem, nav piešķīruši.

Radusies situācija nekādā veidā neietekmē ieinteresēto skatītāju izredzes iegādāties Soču ziemas Olimpisko spēļu sacensību biļetes.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem