LOK Izpildkomiteja Latvijas komandas startu Sočos vērtē kā ļoti labu

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:06, 11. marts 0

Otrdien, 18.martā notika Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēde.

LOK Izpildkomitejas sēdē LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers pasniedza Rīgas Olimpiskā centra vadītājai Zanei Grundiņai-Arājai maģistra diplomu par “Universite Catholique de Louvain” (Beļģija) augstskolas absolvēšanu, programmā “Sporta menedžments”.

LOK Izpildkomitejas sēdē tika izvērtēti Latvijas Olimpiskās komandas dalība XXII Ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis akcentēja, ka šajā Olimpiādē Latvijas komanda ziemas sporta veidos ir sasniegusi vislabākos panākumus, savukārt LOK ģenerālsekretārs un Latvijas delegācijas vadītājs Sočos Žoržs Tikmers aicināja novērtēt  Latvijas Olimpiskās komandas startu kā ļoti labu. LOK Izpildkomiteja šo priekšlikumu atbalstīja.

LOK Izpildkomiteja tika iepazīstināta ar radošā konkursa – Latvijas Olimpiskās komandas tērpu mākslinieciskā un tehniskā noformējuma vadlīniju izstrādei  rezultātiem. Konkursā tika iesniegti divi pieteikumi, un LOK Izpildkomiteja pieņēma zināšanai, ka par uzvarētāju ir atzīts “RHINO design agency”.

LOK Izpildkomiteja atbalstīja priekšlikumu izveidot neatkarīgu eksperta darba grupu, kuras uzdevums, par pamatu ņemot “RHINO design agency” izstrādātās mākslinieciskās vadlīnijas,  ir  LOK Izpildkomitejai š.g. jūnijā prezentēt  vienotu Latvijas olimpisko komandu pieaugušajiem un jauniešiem sporta un starta apģērba dizainu laika posmam 2015.-2018.g. Par darba grupas vadītāju tika apstiprināta Zane Grundiņa-Arāja.

LOK finanšu direktors Aldis Āboliņš LOK Izpildkomitejas locekļus iepazīstināja ar LOK ieņēmumu-izdevumu tāmes projektu 2014.gadam. LOK Izpildkomiteja apstiprināja ieņēmumu-izdevumu tāmes projektu un virzīja to apstiprināšanai LOK Ģenerālajā Asamblejā  š.g.21.martā.

LOK Izpildkomiteja atbalstīja Jelgavas Domes priekšlikumu par Zemgales Olimpiskā centra pamatkapitāla palielināšanu.

Apstiprināšanai LOK Ģenerālajā asamblejā tika nodots izstrādātais LOK Ētikas kodeksa projekts.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem